EV KREDİSİ HESAPLAMA 2012

Herkesin hayalidir bir ev sahibi olmak. Ama bunun için belirli, ciddi bir birikim yapmanız gerekir. Bir ev sahibi olmak, sözde kolay ama pratikte biraz zor bir iş doğal olarak. Bunun için birçok insan ev almaya karar verdiği zaman öncelikle banklara başvuruyor eğer birikimi yoksa. Bankaların sağladığı kredi ile ev sahibi olunabiliyor. Ancak üstünkörü bir bilgi ile bankalardan kredi çekmek size rahatlık, huzur değil daha çok sıkıntı verebilir. Bu yüzden bir bankadan kredi çekmeye karar verdiğinizde öncelikle iyi bir hesap yapmanız gerekir.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +4 (from 4 votes)

  • ev kredisihesaplama com
  • garanti ev kredisi hesaplama
  • yhs-fh_lsonsw
31 May 2012
Okunma
bosluk

EV KREDİSİ NASIL ALINIR?

Ev kredileri bankaların aylık gelirini belgeleyebilen ve 18 yaşını doldurmuş olan müşterilerine ev alımlarında almış oldukları evin ipoteği karşılığında sunmuş oldukları kredi türüdür. Peki Ev Kredisi Nasıl Alınır? Satın almak istediğiniz evi belirledikten sonra ev kredisi için herhangi bir bankaya ev kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankaların büyük bir kısmı tamamlanmış evlere bir kısmıda %70 ‘i tamamlanmış, tapusu olan evlere kredi kullandırma imkanı sunmaktadır. Satın almak istediğiniz evin tapusu ve kimliğiniz ile birlikte ev kredisi kullanmak istediğiniz bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yapılan ön inceleme sonucunda krediniz onaylanırsa bankanız sizden gerekli olan evrakları talep edecek ve evraklarınızı tamamladıktan sonra banka eve ipotek koyarak, belirli bir komisyon ile masraf karşılığı size ev kredinizi ödeyecektir. Banka tarafından size verilen ödeme tablosu ile aylık taksit tutarlanızı ve ödeme tarihlerinizi, ödeyeceğiniz ana para ve faiz miktarını aylık olarak takip edebilirsiniz.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +6 (from 6 votes)
22 March 2011
Okunma
bosluk

ev kredisi karşılaştırma

Ev Kredisi Faiz Oranlarında yaşanan düşüş ile birlikte artık ev almak isteyen çoğu insanın tercihi haline gelen Ev Kredileri bankalar tarafından daha ciddi olarak pazarlanmaya başlandı. Çoğu banka ev kredisi kullanmak isteyen müşterileri için bu konuda eğitim görmüş personel ile hizmet veriyor. Ev kredisi kullanırken size en uygun olan ev kredisi türünü belirlemeli ve tercihinizi bu yönde kullanmalısınız. Ev Kredisi kullandıran bankalar arasında faiz oranları, vade seçenekleri ve masraflar için Ev Kredisi Karşılaştırma ‘sı yaparak size gerçekten geri ödemede kolaylık ve indirim sağlayan bankayı belirleyebilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden hizmet veren ve Ev Kredisi Karşılaştırma işlemleri için özel olarak hazırlanan siteleri ziyaret ederek aynı sayfa üzerinde bütün bankaların ev kredisi faiz oranlarını inceleyebilir ve belirlemiş olduğunuz 3 bankanın şubesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +6 (from 6 votes)

  • ziraat bankası hesap makinası
15 March 2011
Okunma
bosluk

Ev Kredisi Yapılandırma

Ev Kredisi Yapılandırma,Son aylarda ev kredisi faiz oranlarında yaşanan düşüş ile birlikte geçtigimiz dönemlerde ev kredisi kullanan kişiler yüksek faiz ile kredi ödemelerine devam ediyorlar.Sizde ev kredinizi yüksek faiz oranı ile ödüyorsanız bankaların müşterileri için sunmuş olduğu Ev Kredisi Yapılandırma hakkınızı kullanarak belirli bir komisyon karşılığında düşük faiz oranları ile çekmiş olduğunuz ev kredinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. İsterseniz de kredinizi daha cazip faiz oranları sunan başka bir bankaya taşıyabilir ve yeniden yapılandırma işlemi sonunda mevcut vadenizi uzatabilir yada düşen taksit tutarı ile birlikte vadenizi kısaltarak borcunuzu daha erken kapatabilirsiniz. Ev Kredisi Yapılandırma işlemi kredinizin kapatılarak yeni faiz oranı ile baştan hesaplanması şeklinde gerçekleştiği için bankanız sizden belirli bir komisyon ve masraf isteyecektir. Düşen faiz oranı ile birlikte ödeyeceğiniz toplam parayı bir önceki kredinizdeki toplam para ile karşılaştırarak bu masrafa değer bir düşüş var ise Ev Kredisi Yapılandırma hakkınızı kullanabilirsiniz.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 7.4/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +3 (from 5 votes)

  • ev kredisi yapılandırma
7 March 2011
Okunma
bosluk

EV KREDİSİ HESAPLAMA PROGRAMI

 Kiraların yükselişe geçmesi bankaların ise konut kredisi faiz oranlarını düşürmesi ile birlikte artık kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Konut Kredisi kullanmaya karar verdiğiniz anda ise en uygun kredi seçeneğini sunan bankayı belirlemeniz pek kolay olmuyor. Bankaların değişik faiz oranları ve masraf tutarları belirtmeleri ile avantajlı konut kredisini seçmek çok zorlaşıyor. İşte tam bu noktada hem sizi bütün bankaların internet sitelerini tek tek gezme zahmetinden kurtaran hemde bankaların faiz oranlarını ve masraflarını da hesaplamaya dahil eden sistemleri ile Ev Kredi Hesaplama Programı imdadınıza yetişiyor. Çeşitli internet siteleri ziyaretçileri için ister kullanmak istedikleri kredi miktarı ve ödeme tutarı girerek kullandıkları kredi için aylık ödeme tutarlarını, isterlerse de aylık ödeyebilecekleri tutarı girerek kullanabilecekleri kredi tutarını öğrenebiliyorlar ve bütün bankaların bu tutarlar için size sunmuş oldukları seçenekleri en avantajlısından başlayarak listeliyorlar.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +4 (from 6 votes)

  • ev kredi hesaplama programı
2 March 2011
Okunma
bosluk

ev kredisi hesaplama iş bankası

  İş Bankasın’dan konut kredisi kullanmak isteyen okuyucularımız için hazırlamış olduğumuz Ev Kredisi Hesaplama İş Bankası sayfamıza hoş geldiniz. Konut kredisi faiz oranlarının yıllar içinde iyice düşmesi ile konut kredisi kullanarak ev sahibi olan kişilerin sayısıda yükselişe geçti. İş Bankası’da müşterilerine istedikleri evi hemen alarak ödemelerini 120 aya varan vadelerde geri ödeme imkanı sunmaktadır. Konut kredisinde şu an uygulanan faiz oranları ise seçtiğiniz vade aralığına göre 0,89 ila 1,05 arasında değişmektedir. İş Bankasının kendi internet sitesi üzerinden  İş Bankası Konut Kredisi paketlerini, İş Bankası Konut Kredisi Başvuru Belgelerini, İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranlarını ve İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +5 (from 5 votes)
23 February 2011
Okunma
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar