EV KREDİSİ HESAPLAMA 2012


Herkesin hayalidir bir ev sahibi olmak. Ama bunun için belirli, ciddi bir birikim yapmanız gerekir. Bir ev sahibi olmak, sözde kolay ama pratikte biraz zor bir iş doğal olarak. Bunun için birçok insan ev almaya karar verdiği zaman öncelikle banklara başvuruyor eğer birikimi yoksa. Bankaların sağladığı kredi ile ev sahibi olunabiliyor. Ancak üstünkörü bir bilgi ile bankalardan kredi çekmek size rahatlık, huzur değil daha çok sıkıntı verebilir. Bu yüzden bir bankadan kredi çekmeye karar verdiğinizde öncelikle iyi bir hesap yapmanız gerekir.

Ne kadar kredi çekmeye ihtiyacınızın olduğu, ne kadar sürede ödeyeceğinizi, bankanın siz den ne kadar kredi masrafı alacağınızı, krediyi geri öderken ne kadar ödeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Ev kredisi hesaplama programları burada devreye girer. Her bankanın kendine ait bir kredi hesaplama şekli bulunur. Çünkü her bankanın uyguladığı faiz oranı farklı olur.

 Bu yüzdende önceden ev kredisi hesaplama programlarını kullanarak önceden bilgi sahibi olursunuz. Siz sadece programa ne kadar kredi çekmek istediğinizi yazarsınız program da size ödeme planını, ne kadar geri ödeme yapacağınızı, size ne kadar faiz oranı ile kredi verileceğini gösterir.

  Tabi bu her banka için aynı sonucu vermez.Bankaların resmi web sitelerini kullanarak ev kredisi hesaplamaları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olur araştırma yaparsınız. Sonunda da dilediğiniz kendinize en uygun ev kredisini çekersiniz.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +4 (from 4 votes)
EV KREDİSİ HESAPLAMA 2012, 8.7 out of 10 based on 7 ratings

  • ev kredisihesaplama com
  • garanti ev kredisi hesaplama
  • yhs-fh_lsonsw

EV KREDİSİ HESAPLAMA 2012 ile Benzer Yazılar:

31 May 2012 Saat : 12:30

EV KREDİSİ HESAPLAMA 2012 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar